Spotkajmy się w Kielcach!

Mensa Polska zaprasza na spotkanie otwarte dla osób zainteresowanych Stowarzyszeniem, ciekawych tego czym się zajmują jego członkowie – zawodowo i prywatnie. Będzie możliwość poddania się testowemu badaniu inteligencji. Szczegóły w rozwinięciu. 16 listopada 2013  roku w godzinach od 11:00 do 15:00 w Kieleckim Parku Technologicznym (Kielce, ul. Olszewskiego 6, sala Dolina Krzemowa)  Stowarzyszenie „Mensa Polska” organizuje otwartą dla wszystkich imprezę. Kilku naszych przedstawicieli z całego kraju przybywa, aby  mieszkańcy  Kielc i okolic  mogli  się  dowiedzieć  kim  są członkowie  Mensy,  jakie  mają  pasje,  czym  się  zajmują  w  naszym Stowarzyszeniu  i  prywatnie.

Chcesz poznać odpowiedzi? Nie widziałeś jeszcze członka Mensy z bliska? Weź udział w ciekawych prezentacjach, grach i zabawach dla wszystkich w każdym wieku, dla rodzin i singli. Zapraszamy!

Pierwszym punktem programu, o godzinie 11:00, będzie (nieobowiązkowa) sesja testowa badająca inteligencję i umożliwiająca wstąpienie w szeregi Stowarzyszenia Mensa Polska.

12:05 Idiomatikon – zabawa z metaforami i aluzjami.

12:35 Nauka języka obcego w kwadrans

13:35 Kurs sushi.

14:10 Jak napisać dobrą książkę – Spotkanie z Marcinem Bruczkowskim.

14:40 Cechy dobrego przemawiania: Gesty i mimika.

15:00 Witamy nowych Mensan w Kielcach! Część testowanych dowie się, czy osiągnęła w teście pułap Mensy.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie.

Spotkanie jest otwarte – bez zapisów, ale tylko internetowa rejestracja gwarantuje udział w teście:

ZAPRASZAMY!

Napisano w Wydarzenia, Z życia Mensy