Regulamin płatności

Regulamin płatności

Niniejsza strona służy do rejestracji na “Sesje Testowe MENSY Polska” – badania inteligencji organizowane przez Stowarzyszenie Mensa Polska https://www.mensa.org.pl.
Wydarzenie skierowane jest do do osób zainteresowanych pomiarem inteligencji oraz osób zainteresowanym uzyskaniem uprawnień do członkostwa w Stowarzyszeniu Mensa Polska.

Ukończony proces rejestracji na wydarzenie jest potwierdzony automatycznym mailem.

Uczestnictwo w Sesjach Testowych jest płatne zgodnie z informacją na stronie https://www.mensa.org.pl/sesje-testowe/ Opłata wynosi 75 PLN. Opłaty przyjmowane są wyłącznie w PLN.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa opłata za udział może podlegać zwrotowi na warunkach opisanych w Regulaminie Sesji Testowych. Uczestnik może wskazać inną osobę, która zajmie jego miejsce.

Reklamacje dotyczące płatności są przyjmowane pod adresem mailowym iqtest@mensa.org.pl i rozpatrywane zgodnie z regulaminem przelewy24 oraz “Regulaminem Sesji Testowych” w ciągu 14 dni roboczych. Za rozpatrywanie reklamacji odpowiedzialny jest organizator: Stowarzyszenie Mensa Polska. Reklamacje rozpatruje koordynator(ka) ds. sesji testowych, w oparciu o art. 4 “Regulaminu Sesji Testowych”.

Transakcje płatnicze są obsługiwane przez system PayU oraz przelewy24. Obciążenie rachunku kupującego nastąpi niezwłocznie po dokonaniu transakcji płatniczej.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Mensa Polska https://www.mensa.org.pl. Dane osobowe uczestników są wykorzystywane wyłącznie w celu organizacji i obsługi wydarzenia zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

 

Stowarzyszenie Mensa Polska, ul. Rakowicka 10B/4  31-511 Kraków, REGON: 930453747, NIP: 5213094789, KRS: 0000114925