Harmonogram sesji testowych

Najbliższe sesje testowe:

 

 

Harmonogram sesji testowych na II półrocze 2017 zostanie ogłoszony w sierpniu. 

 

 

Szczegóły lokalizacji oraz godziny rozpoczęcia  będą ogłoszone wraz z uruchomieniem zapisów. Zapisy na poszczególne sesje zostaną uruchomione nie później, niż 10 dni przed ich terminem.

Tutaj można zapisać się na powiadomienia o rozpoczęciu rejestracji na sesje testową w okolicy.
Prosimy NIE PŁACIĆ za udział w teście przed zarejestrowaniem się na daną sesję. Takie przedwczesne wpłaty nie zastępują rejestracji, ani nie zapewniają zarezerwowania miejsca na sesji.
Informacje o zapisach będą pojawiały się w dziale „Aktualności”

 

Osoby uprawnione przez Głównego Psychologa Mensy Polska prof. Czesława Nosala do przeprowadzania sesji testowych w imieniu Stowarzyszenia:

  • Aleksandra Gąsecka
  • Maria Milcarz
  • Grzegorz Marek

 

Informujemy że Stowarzyszenie MENSA Polska nie prowadzi „internetowych” „testów inteligencji”, oraz nie autoryzuje żadnych testów oferowanych w taki sposób przez różne strony internetowe. „Testy” oferowane w internecie nie spełniają kryteriów rzetelności i trafności – osoby chcące zbadać swoją inteligencję zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych badań testami inteligencji oferowanymi przez psychologów (lub oczywiście skorzystania z badań przeprowadzanych przez Stowarzyszenie MENSA Polska).