Harmonogram sesji testowych

Najbliższe sesje testowe:

 

 1. 15.01 Katowice 
 2. 22.01 Rzeszów
 3. 29.01 Szczecin  
 4. 5.03 Łódź 
 5. 12.03 Gdańsk
 6. 18.03 Kraków 
 7. 26.03 Białystok
 8. 9.04  Toruń     
 9.  23.04 Wrocław  
 10. 21.05 Warszawa         brak miejsc      

podane terminy mogą ulec zmianie.

Szczegóły lokalizacji oraz godziny rozpoczęcia  będą ogłoszone wraz z uruchomieniem zapisów. Zapisy na poszczególne sesje zostaną uruchomione nie później, niż 10 dni przed ich terminem.

Informacje o ew. dodatkowych sesjach w II kwartale będą dodawane na bieżąco.

Tutaj można zapisać się na powiadomienia o rozpoczęciu rejestracji na sesje testową w okolicy.
Prosimy NIE PŁACIĆ za udział w teście przed zarejestrowaniem się na daną sesję. Takie przedwczesne wpłaty nie zastępują rejestracji, ani nie zapewniają zarezerwowania miejsca na sesji.
Informacje o zapisach będą pojawiały się w dziale „Aktualności”

 

Osoby uprawnione przez Głównego Psychologa Mensy Polska prof. Czesława Nosala do przeprowadzania sesji testowych w imieniu Stowarzyszenia:

 • Aleksandra Gąsecka
 • Maria Milcarz
 • Grzegorz Marek

 

Informujemy że Stowarzyszenie MENSA Polska nie prowadzi „internetowych” „testów inteligencji”, oraz nie autoryzuje żadnych testów oferowanych w taki sposób przez różne strony internetowe. „Testy” oferowane w internecie nie spełniają kryteriów rzetelności i trafności – osoby chcące zbadać swoją inteligencję zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych badań testami inteligencji oferowanymi przez psychologów (lub oczywiście skorzystania z badań przeprowadzanych przez Stowarzyszenie MENSA Polska).