Harmonogram sesji testowych

Najbliższe sesje testowe:

data miasto zapisy miejsce
24 września Poznań informacje i zapisy Mercure Poznań Centrum
8 października Wrocław informacje i zapisy Mercure Wrocław Centrum
29 października Kraków zapisy i informacje Qubus Hotel Kraków
19 listopada Gdańsk zapisy i informacje Mercure Gdańsk Stare Miasto
26 listopada Warszawa BRAK MIEJSC  Mercure Warszawa Grand
Szczegóły lokalizacji oraz godziny rozpoczęcia  będą ogłoszone wraz z uruchomieniem zapisów. Zapisy na poszczególne sesje zostaną uruchomione nie później, niż 7 dni przed ich terminem.

Tutaj można zapisać się na powiadomienia o rozpoczęciu rejestracji na sesje testową w okolicy.
Prosimy NIE PŁACIĆ za udział w teście przed zarejestrowaniem się na daną sesję. Takie przedwczesne wpłaty nie zastępują rejestracji, ani nie zapewniają zarezerwowania miejsca na sesji.
Informacje o zapisach będą pojawiały się w dziale „Aktualności”

 

Psychologowie uprawnieni przez Głównego Psychologa Mensy Polska prof. Czesława Nosala do przeprowadzania sesji testowych w imieniu Stowarzyszenia:

  • Aleksandra Gąsecka
  • Maria Milcarz
  • Żaneta Adamczyk
  • Grzegorz Marek

 

Informujemy że Stowarzyszenie MENSA Polska nie prowadzi „internetowych” „testów inteligencji”, oraz nie autoryzuje żadnych testów oferowanych w taki sposób przez różne strony internetowe. „Testy” oferowane w internecie nie spełniają kryteriów rzetelności i trafności – osoby chcące zbadać swoją inteligencję zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych badań testami inteligencji oferowanymi przez psychologów (lub oczywiście skorzystania z badań przeprowadzanych przez Stowarzyszenie MENSA Polska).