Spotkajmy się w Olsztynie!

Mensa Polska zaprasza na spotkanie otwarte dla osób zainteresowanych Stowarzyszeniem, ciekawych tego czym się zajmują jego członkowie – zawodowo i prywatnie. Będzie możliwość poddania się testowemu badaniu inteligencji. Szczegóły w rozwinięciu.

27  października 2013  roku w godzinach od 10:00 do 14:00 w Miejscu Kreatywnej Aktywności ERANOVA (Olsztyn, ul. Obrońców Tobruku 3)  Stowarzyszenie „Mensa Polska” organizuje otwartą dla wszystkich imprezę. Kilku naszych przedstawicieli z całego kraju przybywa, aby  mieszkańcy  Olsztyna i  okolic  mogli  się  dowiedzieć  kim  są członkowie  Mensy,  jakie  mają  pasje,  czym  się  zajmują  w  naszym Stowarzyszeniu  i  prywatnie.

Chcesz poznać odpowiedzi? Nie widziałeś jeszcze członka Mensy z bliska? Weź udział w ciekawych grach i zabawach. Zapraszamy!

W programie między innymi wykład o publicznym przemawianiu, stacjach kosmicznych, gry dla wszystkich w każdym wieku, dla rodzin i singli.

Pierwszym punktem programu będzie (nieobowiązkowa) sesja testowa badająca inteligencję i umożliwiająca wstąpienie w szeregi Stowarzyszenia Mensa Polska.

Spotkanie jest otwarte – bez zapisów, ale tylko internetowa rejestracja gwarantuje udział w teście:

ZAPRASZAMY!

Napisano w Wydarzenia, Z życia Mensy