Spotkajmy się w Szczecinie!

Mensa Polska zaprasza na spotkanie otwarte dla osób zainteresowanych Stowarzyszeniem, ciekawych tego czym się zajmują jego członkowie – zawodowo i prywatnie. Będzie możliwość poddania się testowemu badaniu inteligencji. Szczegóły w rozwinięciu.

2  marca  2013  roku w godzinach od 10:00 do 15:00 na terenie Wydziału Humanistycznego  Uniwersytetu  Szczecińskiego (Szczecin, ul. Krakowska 71-79, sala 107) Stowarzyszenie “Mensa Polska” organizuje otwartą dla wszystkich imprezę. Kilkunastu  naszych przedstawicieli z całego kraju przybywa, aby  mieszkańcy  Szczecina  i  okolic  mogli  się  dowiedzieć  kim  są członkowie  Mensy,  jakie  mają  pasje,  czym  się  zajmują  w  naszym Stowarzyszeniu  i  prywatnie.
Przyjedzie  także kilku przedstawicieli Mensa  in  Deutschland  e.V.,  co  podkreśli  międzynarodowy charakter organizacji  –  50  oddziałów na świecie.
Mensa niemiecka jest trzecia pod  względem  liczebności na świecie. Czy to znaczy, że nasi zachodni sąsiedzi mają wyższy iloraz inteligencji? Chcesz poznać odpowiedź? Nie widziałeś jeszcze członka Mensy z bliska? Weź udział w ciekawych grach i zabawach. Zapraszamy!
W programie między innymi wykład o publicznym przemawianiu, Japonii, gry dla wszystkich w każdym wieku, dla rodzin i singli.

Pierwszym punktem programu będzie (nieobowiązkowa) sesja testowa badająca inteligencję i umożliwiająca wstąpienie w szeregi Stowarzyszenia Mensa Polska.

Spotkanie jest otwarte – bez zapisów, ale tylko internetowa rejestracja gwarantuje udział w teście: ZAPISZ SIĘ

ZAPRASZAMY!

Tagi: , , , ,
Napisano w Wydarzenia