Osoby badające

Psychologowie uprawnieni przez Głównego Psychologa Mensy Polska prof. Czesława Nosala do przeprowadzania sesji testowych w imieniu Stowarzyszenia:

 

 

Psycholog, psychoterapeuta, ukończyła 4-letnie Podyplomowe Specjalistyczne Szkolenie w Terapii Poznawczo-Behawioralnej Osób Dorosłych w Centrum Terapii Poznawczo-behawioralnej w Warszawie.

Prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Specjalizuje się w pracy z zaburzeniami lękowymi (lęk uogólniony, lęk paniczny, PTSD, OCD, fobia społeczna), depresją oraz z zaburzeniami osobowości.

 

 

 

  • mgr Maria Milcarz

Psycholog, doktorantka psychologii,

Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej

 

 

 

  • mgr Aleksandra Gąsecka

 

  • mgr Żaneta Adamczyk
Psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła 4-letnie szkolenie przygotowującego do certyfikatu Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej (CTPB) w Warszawie.
Od 2014 lat na stałe związana z Szpitalem Psychiatrycznym im. Dr J. Babińskiego w Krakowie, gdzie pracuje jako psycholog i psychoterapeuta.

 

 

   • mgr Grzegorz Marek

Psycholog, w trakcie całościowego 4-letniego kursu psychoterapii w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Katowicach. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej im. Zdzisław Bizonia. W latach 2016-2018 członek Zarządu Stowarzyszenia Mensa Polska, koordynator ds. sesji testowych, od 2018 członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia.

 

 

  • mgr Jarosław Lubelski

Psycholog, psychometra w Pracowni Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w latach 2014-2016. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Członek Zarządu Stowarzyszenia Mensa Polska (2011-2014 koordynator ds. sesji testowych; 2014-2016 Prezes Zarządu; od 2018 koordynator ds. sesji testowych)

  • mgr Radosław Jerzy Utnik
  • mgr Krzysztof Bielecki