SPRAWDŹ SIĘ – 30 wejściówek na 30-lecie Mensy

Niemal 30 lat temu, na początku czerwca 1989 r., odbyła się pierwsza sesja testowa do powstającego właśnie Stowarzyszenia Mensa Polska. Zorganizował ją ówczesny dyrektor administracyjny Mensa International – Ed Vincent. Warunkiem otrzymania zaproszenia na organizowany wówczas test było przesłanie prawidłowego rozwiązania zadania umieszczonego w jednym z popularnych czasopism. Zainteresowanie tamtym wydarzeniem było tak duże, że konieczne było rozłożenie go na dwa dni.

Z tej okazji, w 30-tą rocznicę pierwszej sesji testowej, 2 czerwca 2019 w Warszawie odbędzie się jubileuszowa sesja testowa. Podobnie jak przed laty, aby otrzymać na nią zaproszenie, należy rozwiązać zagadkę. Tym razem została ona przygotowana przez jednego z polskich mensan.

Pierwsze 30 osób, które prześle prawidłowe rozwiązanie wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres 30lat@mensa.org.pl otrzyma imienne wejściówki uprawniające do bezpłatnego udziału w naszej jubileuszowej sesji testowej. Czekamy na Ciebie!

Rozwiąż obrazek logiczny, pod którym kryje się kod QR i dowiedz się, jakie jest rozwiązanie zagadki.

Możesz również pobrać zagadkę w pliku XLSX (do rozwiązywania na komputerze).

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Mensa Polska z siedzibą w Krakowie (31-511), ul. Rakowicka 10B/4.
  • Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić odpowiednie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przekazania zaproszenia na jubileuszową sesję testową Stowarzyszenia Mensa Polska na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
  • Po etapie rejestracji Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do dnia 2 czerwca 2019 r., czyli do ostatniego dnia ważności przekazywanego zaproszenia na jubileuszową sesję testową Stowarzyszenia Mensa Polska, a po tym okresie zostaną usunięte z naszych baz danych.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania i zmiany.
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem przeprowadzenia rejestracji, a konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości otrzymania zaproszenia na jubileuszową sesję testową Stowarzyszenia Mensa Polska.
  • W razie pytań związanych z ochroną danych osobowych, prosimy o kontakt pod adresem rodo@mensa.org.pl
Tagi:
Napisano w Sesje testowe, Wydarzenia, Z życia Mensy