Sesja testowa w Opolu

W sobotę 13 kwietnia odbędzie się test inteligencji, umożliwiający wstąpienie do Stowarzyszenia Mensa Polska. Po teście odbędzie się spotkanie otwarte dla osób zainteresowanych Mensą, na którym jej członkowie opowiedzą o sobie, swoich zajęciach i pasjach.
Zapraszamy do wzięcia udziału i przepraszamy za jednodniowe opóźnienie włączenia zapisów.

Lokalizacja:

Instytut Psychologii Uniwersytetu Opolskiego
Opole, pl. Staszica 1, sala 201

PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z TEKSTEM PONIŻEJ:

Sesja rozpocznie się o godzinie 10:00. Tylko elektroniczna rejestracja gwarantuje miejsce. Po sesji, około godziny 11.00 rozpocznie się spotkanie otwarte, o którym możesz przeczytać TUTAJ.

UWAŻNIE PRZECZYTAJ WIADOMOŚĆ E-MAIL, KTÓRĄ OTRZYMASZ PO REJESTRACJI! Znajdziesz tam adres sesji i godzinę, na którą zapisał Cię system.

Wysokość opłaty: przedpłata przy rejestracji elektronicznej lub przelew na konto Stowarzyszenia (numer poniżej) – 30PLN; płatność gotówką na sesji – 50PLN.

W przypadku wpłat na konto system nie wysyła potwierdzenia zaksięgowania przelewu! Prosimy w tytule umieścić: miejscowość sesji, datę oraz imię i nazwisko (np. TORUŃ 2011-06-11 Jan Kowalski) oraz zabranie ze sobą na test kopii dowodu wpłaty.

Warunkiem przystąpienia do testu jest udokumentowany wiek powyżej 10 lat. Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz długopisu.

ZAPISZ SIĘ

Tagi: , ,
Napisano w Sesje testowe