Mensa testuje we Wrocławiu!

W sobotę 11 maja odbędzie się test inteligencji umożliwiający zakwalifikowanie się do polskiego oddziału stowarzyszenia MENSA.
Zapraszamy do wzięcia udziału!

Lokalizacja:

Hotel Orbis Wrocław
ul. Powstańców Śląskich 7
sala “Dorota”

PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z TEKSTEM PONIŻEJ:

Pierwsza tura rozpocznie się o godzinie 11.00, druga około godziny 12.00. W przypadku dużego zainteresowania liczba tur zostanie odpowiednio zwiększona. Po wyczerpaniu się miejsc na daną turę, system będzie automatycznie wpisywał na turę kolejną, aż do osiągnięcia limitu, itd. Tylko elektroniczna rejestracja gwarantuje miejsce.

UWAŻNIE PRZECZYTAJ WIADOMOŚĆ E-MAIL, KTÓRĄ OTRZYMASZ PO REJESTRACJI! Znajdziesz tam adres sesji i godzinę, na którą zapisał Cię system.

Wysokość opłaty: przedpłata przy rejestracji elektronicznej lub przelew na konto Stowarzyszenia – 30PLN lub płatność gotówką na sesji – 50PLN.

W przypadku wpłat na konto prosimy w tytule umieścić: miejscowość sesji, datę oraz imię i nazwisko (np. TORUŃ 2011-06-11 Jan Kowalski) oraz zabranie ze sobą na test kopii dowodu wpłaty. Automatyczne potwierdzenie zaksięgowania środków jest wysyłane tylko w przypadku płatności przez PayU przy rejestracji.

Warunkiem przystąpienia do testu jest udokumentowany wiek powyżej 10 lat. Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz długopisu.

ZAPISZ SIĘ


Pytania? Zapraszam: iqtest@mensa.org.pl

Jarek Lubelski
koordynator ds. sesji testowych

 


Konto Mensy Polskiej: PEKAO S.A. o/Wrocław, 89 1240 6768 1111 0000 5669 7025

Tagi: , ,
Napisano w Sesje testowe