Sesja testowa w Częstochowie

W niedzielę 10 marca będzie możliwość spróbowania swoich sił w teście inteligencji organizowanym przez Stowarzyszenie Mensa Polska
Zapraszamy do wzięcia udziału.

Lokalizacja:

IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida
Częstochowa, ul. Jasnogórska 8

PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z TEKSTEM PONIŻEJ:

Pierwsza tura rozpocznie się o godzinie 11:00, a w przypadku dużego zainteresowania odbędzie się druga tura, o godzinie 12:00. Po wyczerpaniu się miejsc na pierwszą turę, system będzie automatycznie wpisywał na turę kolejną, aż do osiągnięcia limitu. Tylko elektroniczna rejestracja gwarantuje miejsce.

UWAŻNIE PRZECZYTAJ WIADOMOŚĆ E-MAIL, KTÓRĄ OTRZYMASZ PO REJESTRACJI! Znajdziesz tam adres sesji i godzinę, na którą zapisał Cię system.

Wysokość opłaty: przedpłata przy rejestracji elektronicznej lub przelew na konto Stowarzyszenia (numer poniżej) – 30PLN; płatność gotówką na sesji – 50PLN.

W przypadku wpłat na konto system nie wysyła potwierdzenia zaksięgowania przelewu! Prosimy w tytule umieścić: miejscowość sesji, datę oraz imię i nazwisko (np. TORUŃ 2011-06-11 Jan Kowalski) oraz zabranie ze sobą na test kopii dowodu wpłaty.

Warunkiem przystąpienia do testu jest udokumentowany wiek powyżej 10 lat. Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz długopisu.

ZAPISZ SIĘ


Pytania? Zapraszam: iqtest@mensa.org.pl

Jarek Lubelski
koordynator ds. sesji testowych

 


Numer konta Stowarzyszenia

Mensa Polska
PEKAO S.A. o/Wrocław,
89 1240 6768 1111 0000 5669 7025

Tagi: , ,
Napisano w Sesje testowe