Mensa testuje w Warszawie

W sobotę 9 marca odbędzie się test inteligencji umożliwiający wstąpienie do Stowarzyszenia Mensa Polska.
Zapraszamy do wzięcia udziału.

Lokalizacja:

Centrum Konferencyjno Szkoleniowe WILCZA
Warszawa, ul. Wilcza 9, sala C

PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z TEKSTEM PONIŻEJ:

Pierwsza tura rozpocznie się o godzinie 10.00, druga o godzinie 11.00, a w przypadku dużego zainteresowania odbędą się kolejne tury – o pełnych godzinach. Dla każdego uczestnika godzina testu przydzielana jest automatycznie. Po wyczerpaniu się miejsc na daną turę, system będzie automatycznie wpisywał na turę kolejną, aż do osiągnięcia limitu.Tylko elektroniczna rejestracja gwarantuje miejsce.

UWAŻNIE PRZECZYTAJ WIADOMOŚĆ E-MAIL, KTÓRĄ OTRZYMASZ PO REJESTRACJI! Znajdziesz tam adres sesji i godzinę, na którą zapisał Cię system.

Wysokość opłaty: przedpłata przy rejestracji elektronicznej lub przelew na konto Stowarzyszenia (numer poniżej) – 30PLN; płatność gotówką na sesji – 50PLN.

W przypadku wpłat na konto system nie wysyła potwierdzenia zaksięgowania przelewu! Prosimy w tytule umieścić: miejscowość sesji, datę oraz imię i nazwisko (np. TORUŃ 2017-06-11 Jan Kowalski) oraz zabranie ze sobą na test kopii dowodu wpłaty.

Warunkiem przystąpienia do testu jest udokumentowany wiek powyżej 10 lat. Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz długopisu.

ZAPISZ SIĘ


Pytania? Zapraszam: iqtest@mensa.org.pl

Jarek Lubelski
koordynator ds. sesji testowych

 


Numer konta Stowarzyszenia

Mensa Polska
PEKAO S.A. o/Wrocław,
89 1240 6768 1111 0000 5669 7025

Tagi: , ,
Napisano w Sesje testowe