Mensa Polska zaprasza na test inteligencji w Szczecinie

W sobotę 2 marca odbędzie się test inteligencji, umożliwiający wstąpienie do Stowarzyszenia Mensa Polska. Po teście odbędzie się spotkanie otwarte dla osób zainteresowanych Mensą, na którym jej członkowie opowiedzą o sobie, swoich zajęciach i pasjach.
Zapraszamy do wzięcia udziału!

Lokalizacja:

Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego
Szczecin, ul. Krakowska 71-79 (sala 107)

PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z TEKSTEM PONIŻEJ:

Sesja rozpocznie się o godzinie 10:00. Tylko elektroniczna rejestracja gwarantuje miejsce. Po sesji, około godziny 11.00 rozpocznie się spotkanie otwarte, o którym możesz przeczytać TUTAJ.

UWAŻNIE PRZECZYTAJ WIADOMOŚĆ E-MAIL, KTÓRĄ OTRZYMASZ PO REJESTRACJI! Znajdziesz tam adres sesji i godzinę, na którą zapisał Cię system.

Wysokość opłaty: przedpłata przy rejestracji elektronicznej lub przelew na konto Stowarzyszenia (numer poniżej) – 30PLN; płatność gotówką na sesji – 50PLN.

W przypadku wpłat na konto system nie wysyła potwierdzenia zaksięgowania przelewu! Prosimy w tytule umieścić: miejscowość sesji, datę oraz imię i nazwisko (np. TORUŃ 2011-06-11 Jan Kowalski) oraz zabranie ze sobą na test kopii dowodu wpłaty.

Warunkiem przystąpienia do testu jest udokumentowany wiek powyżej 10 lat. Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz długopisu.

ZAPISZ SIĘ


Pytania? Zapraszam: iqtest@mensa.org.pl

Jarek Lubelski
koordynator ds. sesji testowych

 


Numer konta Stowarzyszenia

Mensa Polska
PEKAO S.A. o/Wrocław,
89 1240 6768 1111 0000 5669 7025

Tagi: , ,
Napisano w Sesje testowe